20 C
Tirana
E martë, Tetor 17, 2017

Dieta7 ditore

Dita e parë Mëngjesi: 30 g drithëra me kos ose me qumësht pa yndyrë Mesdita: një portokall Dreka: sandviç nga dy feta bukë integrale, 50 g peshk...

42-vjeçarja e virgjër pa asnjë të dashur kërkon burrë Live në...

Një 42-vjeçare nga Tirana telefonoi sot në emisionin “Aldo Morning Show”, në Tv Klan nga ku kërkoi një njohje. E pyetur nëse ka patur lidhje...

Street Style: Ja veshjet më të bukura gjatë Javës së Modës...

Nga një sfilatë tek tjetra, java e modës në Milano është e mbushur plot me ngjyra nëpër rrugët e qytetit. Të kalosh nga një foto...

TË REKOMANDUARA

Ziadin Sela kërkon shpëtim tek VMROja

Përparësia me vetëm 1000 vota e liderit të LR-PDSH-së, Ziadin Sela në Strugë kundrejt kandidatit të BDI-së, Ramiz Merko, ka detyruar Selën që për...

Sazdovski krijon shumicën e re qeverisëse

Çedomir Sazdovski, njëri prej dy deputetëve nga partia Opsioni Qytetar për Maqedoninë e liderit Stevçe Jakimovski, pas largimit si anëtar i koalicionit të udhëhequr...

Eksluzive: LSDM dhe BDI nxjerin LR PDSH-në nga Qeveria

Lidhja social demokratike e Maqedonisë dhe Bashkimi Demokratik për Integrim bisedojnë për përjashtimin nga koalicioni qeveritar LR PDSH-në pasi partia e Selës ka bërë koalicion...

Jonuzi: BDI kishte rritje të votave në Studeniçan

didati I BDI për kryetarë të Komunës së Studeniçanit Fehmi Jonuzi, ka falënderuar përkrahësit e tij dhe të partisë, dhe ka pohuar se BDI...

Ahmeti takohet me Edi Ramën

Pas takimit me Ziadin Selën, në këto momente kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po zhvillon takim me kreun e BDI-së, Ali Ahmeti, në Hotelin...
- Advertisement -

Të rejat tjera