20 C
Tirana
E martë, Tetor 17, 2017

Ish-agjenti sërish kritikon familjen e Schumacher, por thotë se ka shpresa...

Ish-menaxheri i Michael Schumacher, Willi Weber, i ka kritikuar sërish familjarët e shtatë herë kampionit të botës në Formula 1, për faktin se ata...

Humbje e rëndë e Lakers, Warriors vazhdojnë me fitore (Video)

Los Angeles Lakers pas fitores një ditë më parë ka përjetuar një debakël. Skuadra nga Kalifornia ishte mysafire në Teksas tek Dallas Mavericks që e...

Gerard Pique në lot pas dhunës në Katalunjë: Do të jap...

Edhe pse Barcelona fitoi me rezultatin 3-0 në përballjen pa tifozë ndaj Las Palmas, edhe 3 pikët nuk mund ta kënaqnin mbrojtësin katalanas Gerard...

Nadal vazhdon në çerekfinale të Australian Open, luan përballë Raonic

Rafael Nadal është kualifikuar në çerekfinale të Australian Open, pas fitores ndaj Gael Monfils. Spanjolli u desh t’i zhvillonte katër sete në duelin e vështirë...

TË REKOMANDUARA

Ali Ahmeti takon Edi Ramën

Pas takimit me kryeministrin e Republikës së Shqipërisë, Edi Ramën, kryetari Ali Ahmeti përmes një postimi në fb , shprehet: "Kryeministri 🇦🇱 Edi Rama është...

Jonuzi: BDI kishte rritje të votave në Studeniçan

didati I BDI për kryetarë të Komunës së Studeniçanit Fehmi Jonuzi, ka falënderuar përkrahësit e tij dhe të partisë, dhe ka pohuar se BDI...

Eksluzive: LSDM dhe BDI nxjerin LR PDSH-në nga Qeveria

Lidhja social demokratike e Maqedonisë dhe Bashkimi Demokratik për Integrim bisedojnë për përjashtimin nga koalicioni qeveritar LR PDSH-në pasi partia e Selës ka bërë koalicion...

Ahmeti takohet me Edi Ramën

Pas takimit me Ziadin Selën, në këto momente kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po zhvillon takim me kreun e BDI-së, Ali Ahmeti, në Hotelin...

Koalicioni eventual “Bashkë, drejt të vërtetës” në epërsi ndaj koalicionit “Aleanca me Besë”

Koalicioni “Bashkë, drejt të vërtetës”, mes BDI-së, PDSH-së dhe Aleancës për Shqiptarët (RDK Uniteti), do të ishte triumfal ndaj koalicionit eventual mes subjektit politik...
- Advertisement -

Të rejat tjera