20 C
Tirana
E martë, Tetor 17, 2017

Nëse ndiqni këtë dietë, do humbisni 5 kg për 3 ditë

Të gjithë mundohemi  të humbasnim peshë, duke ndjekur dieta të ndryshme. Mesa duket dieta me patate do ju bëjë të mos jeni shumë të uritur. Këshillohet...

VITI I SKËNDERBEUT PËR POPULLIN E TELENOVELAVE TURKE

Nga Sonila Meço Shqipëria renditet në fund mes vendeve me shtet dhe demokraci të pasigurt, për nivelin e arsimit që ofron. Çfarë siguron ky program...

TË REKOMANDUARA

Koalicioni eventual “Bashkë, drejt të vërtetës” në epërsi ndaj koalicionit “Aleanca me Besë”

Koalicioni “Bashkë, drejt të vërtetës”, mes BDI-së, PDSH-së dhe Aleancës për Shqiptarët (RDK Uniteti), do të ishte triumfal ndaj koalicionit eventual mes subjektit politik...

Eksluzive: LSDM dhe BDI nxjerin LR PDSH-në nga Qeveria

Lidhja social demokratike e Maqedonisë dhe Bashkimi Demokratik për Integrim bisedojnë për përjashtimin nga koalicioni qeveritar LR PDSH-në pasi partia e Selës ka bërë koalicion...

Ziadin Sela kërkon shpëtim tek VMROja

Përparësia me vetëm 1000 vota e liderit të LR-PDSH-së, Ziadin Sela në Strugë kundrejt kandidatit të BDI-së, Ramiz Merko, ka detyruar Selën që për...

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti sot në Shkup do të takojë...

Marrim vesh që tema bisedimi do të janë zgjedhjet e sapopërfunduara lokale në Maqedoni, zbatimi i Deklaratës së Përbashkët të partive parlamentare shqiptare si...

Sazdovski krijon shumicën e re qeverisëse

Çedomir Sazdovski, njëri prej dy deputetëve nga partia Opsioni Qytetar për Maqedoninë e liderit Stevçe Jakimovski, pas largimit si anëtar i koalicionit të udhëhequr...
- Advertisement -

Të rejat tjera