19 C
Tirana
E diel, Dhjetor 17, 2017

Plani sekret i Ramës/ Ja me kë e zëvendëson Llallën në...

Edi Rama i gjendur nën “rrethim” nga skandalet e një pasnjëshme dhe kërkesa për arrestimin e ministrit të tij më të besuar, ka një...

Nuk do ketë takim Zaev- Sela, ASH-ja drejt daljes nga Qeveria?!

kryeministër për reforma dhe zv/ministër i Shëndetësisë është oferta e fundit “merr ose lëre” nga kryeministri Zoran Zaev deri tek lideri i ASH-së Ziadin...

Angli, dënohet banda shqiptare e trafikut të kokainës

Anëtarët e një bande shqiptare të kontrabandës së drogës që fshehnin sasi të mëdha të kokainës janë dënuar me një total prej 43 vjetësh...

Përdhunoi 10-vjeçaren në makinë: Pranga 23-vjeçarit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Cërrikun së fundmi pasi një djalë 23-vjeçar është vënë në pranga gjatë së mërkurës për përdhunimin e një...

Historia prekëse e binjakeve nga Patosi që u bënë shkencëtare në...

Historia e Argitës dhe Detinës, binjakeve nga Patosi, ngjan si një film. Kur ishin vetëm 13 vjeç, ato nisen në një udhëtim të vështirë...

TË REKOMANDUARA

Të rejat tjera