23 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 16, 2017

“Fotoja me ushtarët që bënë shqiponjë është kurth i sigurimit grek”

Historiani Arben Llalla, i cili jeton në Maqedoni, hedh dyshime se fotoja me ushtarët që bënë shqiponjën në një repart ushtarak të Greqisë, është...

“KUSH I PARI DO TË SIGUROJË SHUMICË PREJ 61 DEPUTETËVE?”

Vendimi i Presidentit Ivanov për të kërkuar dëshmi nga partitë se mund të sigurojnë shumicë parlamentare, pas çka do të mund ta merrnin mandatin,...

Trumpi dhe Putini sot do të bisedojnë… me telefon!

Presidenti amerikan, Donald Trump, dhe ai i Rusisë Vladimir Putin, pritet që më vonë gjatë ditës së sotme të bisedojnë me telefon. Kjo do të...

I mituri poston fotografi me armë në Facebook

Një i mitur i komunitetit ashkali ka postuar në Facebook një fotografi me dy armë. Gjatë intervistimit i dyshuari ka deklaruar se armët nuk janë...

TË REKOMANDUARA

- Advertisement -

Të rejat tjera