23 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 16, 2017

Rrjedhin fotot dhe specifikat e fundit të Samsung Galaxy S8 (FOTO)

Samsung Galaxy S8 pritet të vijë në javët e ardhshme, ndërsa tani në internet kanë rrjedh disa nga pamjet e para të telefonit. Raporti i VB përmend se Samsung do të bëjë shumë ndryshime me...

Apple ka shitur 2.5 milionë iPhone vetëm në Indi

Apple ka arritur një rekord të ri të shitjes së iPhone-ëve në Indi, duke shitur 2.5 milionë njësi, bën të ditur Counterpoint. Në tremujorin e fundit të vitit që shkoi, kompania ka shitur 62 për...

HTC me model të ri premium gjatë këtij viti!

Në fillim të 2017, HTC prezantoi atë që dukej si pajisja premium e kompanisë për këtë vit, HTC U Ultra. Telefoni u shfaq me procesorin Qualcomm Snapdragon 821 dhe disa specifika tjera harduerike që e...

Samsung Galaxy S8 vjen me 21 prill!

Pak kohë më parë kemi dëgjuar se zbulimi i Galaxy S8 do të ndodhë më 29 mars, ndërsa tani kemi një raport të ri që kundërshton atë paraprak. Sipas raportit të fundit, S8 do...

TË REKOMANDUARA

- Reklama -