19 C
Tirana
E diel, Dhjetor 17, 2017

Facebooku e dinte për shpërndarjen e lajmeve të rrejshme, por qëllimisht nuk i ka...

Gjatë fushatës presidenciale në SHBA në Facebook janë shpërndarë shumë lajme të rrejshme që janë marrë nga faqet e ndryshme të teorive të komplotit. Individë të ndryshëm nga vende të ndryshme të botës kanë...

Twitter nuk e mbyll Vine, e lanson tani si Vine Camera!

Në tetor ka qarkulluar lajmi se Twitter do ta shuaj aplikacionin Vine dhe më pas kishte dalur lajmi se kompania është në bisedime për ta shitur atë. Si duket, këto raporte kanë qenë të...

TË REKOMANDUARA