19 C
Tirana
E diel, Dhjetor 17, 2017

Samsung e zhvillon versionin – Tizen 3.0

Tizen është sistemi operativ i Samsung për orët e mençura, TV-të dhe disa telefona të linjës Z, edhepse nuk kemi parë ndonjë të tillë që prej Samsung Z2. Megjithatë, sipas disa raporteve të fundit, kompania...

Aplikacioni Apple iPhone Support lansohet edhe në 20 shtete të reja

Në nëntor, Apple prezantoi aplikacionin e saj për mbështetjen e iPhone dhe iPad, pas lansimit të tij në Holandë kohët e fundit. Por tani duket se kompania është duke punuar shumë për t’u siguruar se...

TË REKOMANDUARA