23 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 16, 2017

Një ushtrim për tërë trupin (Video)

Nëse dëshironi të trup të bukur, ky ushtrim është ideal për ju, sepse ndikon në tërë trupin! Natyrisht, nuk duhet të ushtroni vetëm për shkak që të dukeni bukur në rroba banje, por edhe për...

Katër minuta ushtrime të këtilla do të kenë efekt sa një orë në palestër...

Këto ushtrime janë ideale për njerëzit të cilët çdo ditë qëndrojnë para kompjuterit. Tani vërtet më nuk do të keni arsyetime përse nuk ushtroni, transmeton Telegrafi. Kjo që nuk keni kohë, këtë herë nuk ju ndihmon,...

Deri në ç’moshë keni kohë të krijoni të pasme perfekte?

Çdo pjesë e trupit tonë ndikohet nga graviteti dhe aktiviteti i qelizave. Megjithatë, ka mënyra për t’i mbajtur të pasmet në formë edhe me kalimin e viteve. Çdo pjesë e trupit tonë ndikohet nga graviteti...

Stërvitja 30-minutëshe në shtëpi, i cili shkrin shtresat dhjamore

Mund t’i bëni të gjitha pesë rundet e kësaj stërvitjeje brutale me peshën vetjake? Nuk ju shkohet në palestër sot? Shufra për përkulje të trupit dhe nerva të çelikta janë e gjitha që ju nevojiten...

TË REKOMANDUARA

- Reklama -