19 C
Tirana
E diel, Dhjetor 17, 2017

Në çfarë moshe duhet t’i vendosni jastëk bebes në krevat, ja pasojat negative nëse...

Jeni duke parë ëngjëllin tuaj të vogël 5 muajsh duke fjetur me zell në krevatin e tij. dhe ndërkohe që i keni lexuar të gjithë artikujt për një gjumë të sigurtë ende pyesni veten...

TË REKOMANDUARA