19 C
Tirana
E diel, Dhjetor 17, 2017

Ford Ka shumë i vogël, detyrohet të vozitë me kokë përjashta (Foto)

Adam Elliott është ndaluar nga Policia në Newcastle të Anglisë, sepse koka tij dilte sipër xhamit të përparmë. Mirëpo, shoferi që është i gjatë 2.15 metra, është arsyetuar se vetura Ford ishte shumë e vogël,...

BMW bën disa ndryshime në M3 (Foto)

Vetëm një vit pasi e lansoi M3-shin të fundit, kompani gjermane BMW do t’ia bëjë disa ndryshime. Këtu përfshihet tërë pamja e modelit, përbërësit dhe kuajfuqitë, transmeton AIN. Megjithëse nuk është bërë e ditur pikërisht...

Nissan Titan është ndër veturat më të pasigurta në botë (Video)

Pronarët e modelit Titan që është lansuar këtë vit nga Nissani, duhet të kenë kujdes të mos përplasen, sepse jeta e tyre mund të jetë në rrezik. Në simulimin e ndeshjes, vetura që lëvizte me...

TË REKOMANDUARA