23 C
Tirana
E mërkurë, Gusht 16, 2017

Ide e mirë për të dalë nga vetura, kur parkoni në vend të ngushtë!...

Një shofer i paemëruar që parkoi në mes të dy veturave në Kinë, e kishte të pamundur të dilte nga makina. Në pamundësi të dilte nga dera, e hapi kapakun e pjesës së prapme dhe...

TË REKOMANDUARA

- Reklama -