Elvana Gjatës i është vjedhur pasaporta.
Lajmin e ka bërë të ditur miku i saj, dizajneri Valdrin Sahiti, i cili ka postuar një fotografi në Instastory duke thënë: ‘kem diçka nga vjedhja e pasaportës. Ngushëllime”.
Kujtojmë që Elvana dhe Valdrini kanë disa ditë që kanë qëndruar bashkë në Milano të Italisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here