Me tensione të larta ka nisur derbi mes Juventusit dhe Napolit.

Është trajneri i Napolit, Sarri, që është përkujdesur për t’i vënë “flakën” kësaj ndeshje.

Sarri irritoi tifozët e Juventusit duke u treguar gishtin e mesëm, derisa autobusi i Napolit po shkonte drejt stadiumit “Allianz Arena”.

Në përfundim Napoli ka fituar me rezultatin 1-0 duke hapur çeshtjen e titullit kampion ne itali, pasi diferenca eshte ngushtuar ne vetem 1 pike.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here