20 C
Tirana
E martë, Tetor 17, 2017

Përdhunoi ish-të fejuarën te shtëpia e motrës, flet lushnjari: Ajo më...

Juljan Rustami, i cili u arrestua dy ditë më parë pasi akuzohet se ka përdhunuar ish-të fejuarën e tij teksa kjo e fundit kishte...

Studimi/ Një në 5 shefa është psikopat

Nathan Brooks, një psikolog i mjekësisë ligjore që kreu studimin, tha se rezultatet treguan se bizneset duhet të përmirësojnë shqyrtimin e tyre të rekrutimit...

“Shefi u zhvesh para meje dhe u fut në…”, vajza tregon...

Në se do t’ju ndodhë që të shkoni të punoni në shtet e Europës për të punuar më parë duhet të bëheni gati për...

TË REKOMANDUARA

Eksluzive: LSDM dhe BDI nxjerin LR PDSH-në nga Qeveria

Lidhja social demokratike e Maqedonisë dhe Bashkimi Demokratik për Integrim bisedojnë për përjashtimin nga koalicioni qeveritar LR PDSH-në pasi partia e Selës ka bërë koalicion...

Ali Ahmeti takon Edi Ramën

Pas takimit me kryeministrin e Republikës së Shqipërisë, Edi Ramën, kryetari Ali Ahmeti përmes një postimi në fb , shprehet: "Kryeministri 🇦🇱 Edi Rama është...

Jonuzi: BDI kishte rritje të votave në Studeniçan

didati I BDI për kryetarë të Komunës së Studeniçanit Fehmi Jonuzi, ka falënderuar përkrahësit e tij dhe të partisë, dhe ka pohuar se BDI...

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti sot në Shkup do të takojë...

Marrim vesh që tema bisedimi do të janë zgjedhjet e sapopërfunduara lokale në Maqedoni, zbatimi i Deklaratës së Përbashkët të partive parlamentare shqiptare si...

Sazdovski krijon shumicën e re qeverisëse

Çedomir Sazdovski, njëri prej dy deputetëve nga partia Opsioni Qytetar për Maqedoninë e liderit Stevçe Jakimovski, pas largimit si anëtar i koalicionit të udhëhequr...
- Advertisement -

Të rejat tjera