20 C
Tirana
E martë, Tetor 17, 2017

Tatimi progresiv, analizë lidhur me të ardhurat

Të pasurit pasurohen edhe më shumë, ndërsa të varfrit varfërohen. Kjo është pasqyra e Maqedonisë të cilën sot e prezantoi Ministria e financave, dhe...

Tatimi progresiv, analizë lidhur me të ardhurat

Të pasurit pasurohen edhe më shumë, ndërsa të varfrit varfërohen. Kjo është pasqyra e Maqedonisë të cilën sot e prezantoi Ministria e financave, dhe...

Zoran Zaev përkrah fuqishëm Ramiz Merkon

Sonte LSDM mbajti mitingun parazgjedhor në qytetin e Strugës, ku i pranishëm ishte edhe lideri i LSDM-së, kryeministri Zoran Zaev. Zoran Zaev në paraqitjen e...

TË REKOMANDUARA

Jonuzi: BDI kishte rritje të votave në Studeniçan

didati I BDI për kryetarë të Komunës së Studeniçanit Fehmi Jonuzi, ka falënderuar përkrahësit e tij dhe të partisë, dhe ka pohuar se BDI...

Eksluzive: LSDM dhe BDI nxjerin LR PDSH-në nga Qeveria

Lidhja social demokratike e Maqedonisë dhe Bashkimi Demokratik për Integrim bisedojnë për përjashtimin nga koalicioni qeveritar LR PDSH-në pasi partia e Selës ka bërë koalicion...

Ahmeti takohet me Edi Ramën

Pas takimit me Ziadin Selën, në këto momente kryeministri i Shqipërisë Edi Rama po zhvillon takim me kreun e BDI-së, Ali Ahmeti, në Hotelin...

Ziadin Sela kërkon shpëtim tek VMROja

Përparësia me vetëm 1000 vota e liderit të LR-PDSH-së, Ziadin Sela në Strugë kundrejt kandidatit të BDI-së, Ramiz Merko, ka detyruar Selën që për...

Ali Ahmeti takon Edi Ramën

Pas takimit me kryeministrin e Republikës së Shqipërisë, Edi Ramën, kryetari Ali Ahmeti përmes një postimi në fb , shprehet: "Kryeministri 🇦🇱 Edi Rama është...
- Advertisement -

Të rejat tjera