Ballina STIL JETESE RECEPTA GATIMI

RECEPTA GATIMI

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Asnjë postim për tu shfaqur

Facebook

16,490FansaPëlqeje
- Advertisement -

Latest article

Artan Grubi: Që të ketë sukses referendumi, duhen 904 mijë vota

Që referendumi për ndryshimin e emrit të dakordësuar me Greqinë të ketë sukses këtë të diel në Maqedoni do të duhet që të dalin...

PËRFAQSUESET E FESTIVALIT ,,BILBILAT E KORABIT , RONA FIDA DHE VENISA DUMANI FITUAN DY...

September 24, 2018 Edhe një suskses i madh i pjesmarrësve të Festivalit dibran ,, Bilbilat e Korabit ,,në festivalet mbarkombëtare . Rona Fida dhe Venesa...

MAQEDONIA E ALI AHMETIT NE NATO

Maqedonia nën udhëheqjen e Ali Ahmetit shkelë të pashkelurën deri më tani në historinë e saj! Maqedonia edhe dejure do të deklarohet para botës dhe...