Bledi Mane: Muç Nano, tipiku i provincialit që ka ardhur pa leje në Tiranë

Prej javësh ka “shpërthyer” një debat në media mes gazetares së “SuperSport”, Ilda Bejleri dhe opinionistit Mustafa Nano, lidhur me zhveshjen e tepruar, sipas tij, të moderatores. Gazetari Bledi Mani...

Mbani Frymën: E Keni Parë Shpesh, Por Nuk E Keni Ditur Se Është Motra...

Kantautori dhe tekstshkruesi i mirënjohur shqiptar Flori Muamjesi, është ndër më të pëlqyerit e momentit në trevat tona, shkruan Kosovarja. Gjithmonë kur përmendet karriera e tij, nuk do koment e...

Arbana Osmani “fundos” keq Ermal Mamaqin, si do reagoje ai…

Emisioni “Dua të të bëj të lumtur” fitoi garën e shikueshmërisë të shtunën e kaluar (17 Mars), përballë konkurrentëve të tij më të fortë “Xing me Ermalin”dhe “Al Pazar”. Sipas...

A të eksitoi Ilda kur e pe gjysmë të zhveshur?”, Mustafa Nano: Më vjen…

Një ndër lajmet më të bujshme të javës së shkuar ishte komenti që Mustafa Nano bëri për Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin, dhe zhveshjen e tyre në ekran. Mbrëmjen e...

Ami publikon foton e parë me vajzën, kjo është Sia!

Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale foton e parë me vogëlushen e saj të porsalindur Sia. Në këtë foto nënë e bijë shfaqen dorë për dore dhe Ami...

Adelina blen karrocë për foshnjen me çmim marramendës (FOTO)

Këngëtarja Adelina Tahiri nuk po e shijon aspak në privatësi këtë periudhë duke zbuluar çdo ditë nga një të re. Sot Adelina ka bërë shopping për bebin që do...

Stilistja sulmon Inva Mulën: Sa e sajuar, turp kush të vesh ty kaq tmerrshëm...

Stilistja Mimi Memiaj ka sulmuar publikisht sopranon me famë botërore, Inva Mulën. Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Memiaj ka komentuar daljet e Mulës në televizionet shqiptare. “E tmerrshme...

Ky biznismen nga Tirana është i dashuri i Sonit

Këngëtarja Soni Malaj po shijon ditët e lumtura. Karriera po i shkon mirë, po aq sa jeta private, përcjell arbresh.info. Soni është e dashuruar me një biznismen nga Tirana. Detajet i gjeni në...

Bukuroshja e ekranit kapet ‘mat’ me një femër në skena intime (FOTO)

Selena Gomez është shfaqur me bikine derisa është duke pushuar pas transplantit të veshkës. Ajo është parë në bikine derisa ka bërë skena erotike me një femër. Këngëtarja 25 vjeçare është...

Video/ Ermal Mamaqi tregon emrin e vajzës “Në Kurthin e Piter Pan

Pak ditë më parë, Ermal Mamaqi u bë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Amarda Toska solli në jetë një vajzë të mrekullueshme. Ajo që pritej me...

Facebook

16,372FansaPëlqeje
- Advertisement -

Latest article

Konfiskohet 1 ton mish me afat të skaduar në Kosovë

Skandali me mish pa afat i zbuluar kohën e fundit në Belgjikë nga kompania “Veviba” që kishte eksportuar edhe në Kosovë, po vazhdon të...

Kafshërore! Nëna shqiptare vret foshnjën e sapolindur me gurë, e varros me duart e...

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur sot në qytetin e Gjakovës në Kosovë ku një 32-vjeçare ka vrarë me gurë foshnjën e saj dy...

Ky veprim po cmend rrjetet! Cila eshte pergjigja e sakte? Më pak se 1%...

Përgjjigjet që zakonisht japin komentuesit në këtë quiz, i cili për të thënë të vërtetën ka mbi 2 vite që qarkullon nga të katër...