Asnjë postim për tu shfaqur

Facebook

16,419FansaPëlqeje
- Advertisement -

Latest article

“Bilbilat e Korabit” u prezantuan me sukses në skenën e “Bletëzave” në Tetovë

  Festivali “Bilbilat e Korabit” me sukses prezentohet edhe në festivalet të tjerë prestigjioze në vend. Mbrëmë në Qendren per Kulture në Tetovë u mbajt festivali...

Buna fiton festivalin “Bletëzat 2018”!

Mbrëmë në Tetovë u mbajt festivali i këngëve për fëmijë ,, Bletëzat,,2018,ku morën pjesë 15 fëmijë të cilët konkuruan me këngë të zhanreve të...

Super fjalimi i Artan Grubit sot në Kuvendin e Maqedonisë

Zonja dhe zotërinj Për shkak të sfidimit të kohës së tyre, për shkak të idesë, besimit, për shkak të bindjes, Krishti është kryqëzuar, profeti Muhamedi...