Tetovë, vidhet vetura 50 mijë euro

40 vjeçari me iniciale A.O nga Tetova, mbrëmë rreth orës 19.50 minuta ka denoncuar se persona të panjohur i kanë vjedhur veturën “Land Rover”, me targa të Tetovës, pronë...

Tentoi të vetëvritet në sallën e parlamentit

Një person, aktivist për të drejtën e përdorimit të kanabisit, ka tentuar të vetëvritet në sallën e Parlamentit në Holandë, ku po mbahej një seancë e rregullt. Ai ka...

VIDEO-FOTO/ Arrestohet baroni shqiptar i drogës në Turqi. Ja kush është, Emri

Mediat turke i bëjnë jehonë arrestimit të shqiptarit Met Kanani, të cilësuar si “baron droge”. Siç shkuan “Superhaber”, shqiptari është kapur gjatë një operacioni të anti-drogës së Stambollit, teksa mbikëqyrte...

Konfiskohen 91 kg marihuanë në Kërçovë, tre të arrestuar

MPB-ja dje në Kërçovë ka arrestuar tre persona nga Shkupi dhe ka konfiskuar 91 kilogramë marihuanë. Kundër tre të arrestuarve dhe për edhe tre persona të tjerë, dy nga...

Si u zbulua lidhja jashtëmartesore e biznesmenit dibran që u ekzekutua për vdekje

Vazhdojnë hetimet në lidhje me vrasjen e Elsi Kosiqit në Maqellarë të Dibrës. Babai i tre fëmijëve u vra në mesnatë para oborrit të banesës së tij, nga shtetasi Mehmut...

Kush është i riu nga Dibra që vrau 32-vjeçarin tek dera e shtëpisë?

Vrasja e 32-vjeçarit nga Dibra dy net më parë në derën e shtëpisë së tij ka tronditur gjithë zonën. Elsi Kosiqi, baba i tre fëmijëve u vra shumë pranë verandës...

Vajza dy vjeçare vdiq pasi gëlltiti një bateri nga pajisjet shtepiake, ja çfarë i...

Një baba i zemërthyer ka lëshuar një paralajmërim për prindërit pasi vajza e tij dy vjeçare Francesca, vdiq nga një hemorragji masive e brendshme pasi gëlltiti një bateri litiumi...

Babai dhe fëmijët e sëmurë, familja nga Shkupi kërkon ndihmë, ja numri i telefonit!...

Familja Lipovica nga Shkupi jeton në kushte mjaft të rënda. Përveç kushteve të vështira të jetës, kjo familje përballet edhe me sëmundje të ndryshme. Më poshtë sjellim apelin për...

Aksident i tmerrshëm, shoferi pësoi sulm në zemër gjatë vozitjes së kamionit dhe vdes

Një shofer i një kamion-cisternë të plotë me gaz, vdiq sot nga një atak në zemër, ndërsa cisterna goditi një kodër dhe u përmbys në rrugë. Aksidenti ndodhi në rrugën...

I shpërthen celulari duke folur, vdes 18-vjeçarja (FOTO)

Një vajzë 18-vjeçare indiane është vrarë nga celulari i saj, pasi pajisja shpërtheu ndërkohë që ajo ishte duke folur. Uma Oram e kishte telefonin në karikim kur po fliste me...

Facebook

16,372FansaPëlqeje
- Advertisement -

Latest article

Konfiskohet 1 ton mish me afat të skaduar në Kosovë

Skandali me mish pa afat i zbuluar kohën e fundit në Belgjikë nga kompania “Veviba” që kishte eksportuar edhe në Kosovë, po vazhdon të...

Kafshërore! Nëna shqiptare vret foshnjën e sapolindur me gurë, e varros me duart e...

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur sot në qytetin e Gjakovës në Kosovë ku një 32-vjeçare ka vrarë me gurë foshnjën e saj dy...

Ky veprim po cmend rrjetet! Cila eshte pergjigja e sakte? Më pak se 1%...

Përgjjigjet që zakonisht japin komentuesit në këtë quiz, i cili për të thënë të vërtetën ka mbi 2 vite që qarkullon nga të katër...