Facebook

16,493FansaPëlqeje
- Advertisement -

Latest article

9 të vdekur dhe 16 të lënduar, detaje nga përplasja e një kombi me...

Së paku nëntë persona kanë gjetur vdekjen edhe 16 të tjerë janë lënduar pasi një kombi u fut përmes një turme të këmbësorëve në...

Zbardhet plani i Arta Markut për arrestime të bujshme, ngrihet strukturë e posaçme përgjimi,...

Kryeprokurorja Arta Marku ka gati planin për të goditur korrupsionin në të gjitha nivelet. Në Kuvend, shefja e organit të akuzës ka dorëzuar një...

Kapllan (Kallushi, Resuli, Resulbegoviq, Buroviq) (2)

“Dreqi e mashtroi botën kur e bindi se dreqi nuk ekziston!”. Ky citat filmik më së miri e portreton Kapllan Resulin dhe është porosi...