Angelina Jolie rigjen dashurinë

Më shumë se 1 vit nga ndarja me Brad Pitt, Angelina Jolie nis një kapitull të ri. Sipas mediave rozë në SHBA, ylli hollivudian është në një lidhje intime...

Hillary Clinton vazhdon sagën e rrëzimeve, video bën xhiron e rrjetit

Ish Sekretarja e Shtetit Amrikan, Hillary Clinton, po pushton së fundmi mediat me video dhe foto nga rrëzimet e shpeshta në publik. Pas Londrës, vjen video nga Mandu në...

MOMENTI KUR MELANIA “QËLLON” TRUMPIN DERISA AI TENTON T’I KAP DORËN (VIDEO)

Spekulimet rreth problemeve martesore mes Donald dhe Melania Trump sa vijnë e po rriten, dhe këtë gjë më së miri e dëshmon një video e publikuar së fundmi në...

Kandidatët shqiptarë në Itali. 4 në listat për deputet dhe një për zgjedhjet lokale...

Në zgjedhjet që mbahen sot, qytetarët italianë do të përballen në fletën e votimit edhe me emrat e 5 kandidatëve shqiptarë. Ata janë shqiptarë që jetojnë prej shumë vitesh përtej...

Erdogan, i thotë vogëlushes: Mos qaj, nëse vdes, do të mbulojmë me flamur

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan është kritikuar pasi i ka thënë një vajzë të vogël, veshur me uniformë ushtarake, se ajo do të nderohet nëse vritet gjatë luftës. Gjatë një...

Europa përballet me valën e të ftohtit siberian

Europa është përfshirë që nga dita e djeshme nga një valë të ftohti siberian, që po përhapet gradualisht në të gjithë kontinentin, ku deri tani kanë vdekur tre persona,...

Zv/kryeministri Osmani sot takohet me kryeministren e Anglisë Thereza May

Zv/ Kryeministri, Bujar Osmani sot do të takohet me kryeministren britaneze Thereza Mey në Londër. Osmani bashkë me kryeministrin e Maqedonisë Zaev  do të marrin pjesë  në  Samitin për Ballkanin...

Latifi tregon se ka gjak shqiptari, i kërkon përballje kampionit Cormier (VIDEO)

Ilir Latifi dëshiron një duel për titull, atij nuk i intereson nëse ajo do të ndodhte në kategorinë e lehtë apo të rëndë.Shqiptari fitoi ndaj Ovince Saint Preux dhe...

Njihuni me skuadrën arbëreshe të Kategorisë së Dytë në Itali, kanë simbol shqiponjën dhe...

Klube futbolli shqiptare nuk ka vetëm në Shqipëri dhe Kosovë, por edhe në Europë. San Giorgio Piana është një ndër to. Skuadra aktualisht është pjesë e Kategorisë së Dytë siçiliane...

‘DERI NË VDEKJE, S’KA ASNJË ZGJIDHJE’, ERDOGAN JEP MESAZHIN E FUQISHËM

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdoğan, gjatë një fjalimi në kongresin e 6-të të zakonshëm të AK Partisë në qytetin Osmaniye, ka njoftuar se ka arritur në 1.951 numri...

Facebook

16,372FansaPëlqeje
- Advertisement -

Latest article

Konfiskohet 1 ton mish me afat të skaduar në Kosovë

Skandali me mish pa afat i zbuluar kohën e fundit në Belgjikë nga kompania “Veviba” që kishte eksportuar edhe në Kosovë, po vazhdon të...

Kafshërore! Nëna shqiptare vret foshnjën e sapolindur me gurë, e varros me duart e...

Një tragjedi e vërtetë ka ndodhur sot në qytetin e Gjakovës në Kosovë ku një 32-vjeçare ka vrarë me gurë foshnjën e saj dy...

Ky veprim po cmend rrjetet! Cila eshte pergjigja e sakte? Më pak se 1%...

Përgjjigjet që zakonisht japin komentuesit në këtë quiz, i cili për të thënë të vërtetën ka mbi 2 vite që qarkullon nga të katër...