17 C
Tirana
E hënë, Shtator 25, 2017

Muhamed ka LSDM-ja, por ka edhe VMRO-ja , ja çka thotë...

Në një intervistë dhënë për Gazetën Maqedonia, shqiptari që synon postin e zëvendëskryetarit të Shkupit, Muhamed Ahmeti flet për kandidaturën e tij në zgjedhjet...

EKONOMI

TEKNOLOGJI

5 aplikacionet më të sigurta për mesazhe dhe biseda sekrete (Viber...

Mundësia për të monitoruar trafikun tuaj do të thotë që ju dërgoni mesazhe me shumë aplikacione të njohura të cilat mund të përgjohen dhe...

Apple lëshon iOS 11

FUN

Biri im! Islami është feja jote

Biri im! Islami është feja jote Biri im! Të gjitha rrugët të shpien tek Islami, nëse nijeti është i pastër dhe vendosmëria e plotë.Nuk...

Na ndiqni

13,406FansaPëlqej

Më të shikuarat

Merko – struganëve: Nxjerrni veglat e punës

Kandidati për kryetar komune në Strugë, Ramiz Merko ka goditur kundërkandidatët tjerë duke bërë një apel interesant për struganët. Ai thotë se duhet ti...

Zaev viziton burgjet e stërmbushura me shqiptarë. Ja për çka bëhet fjalë

Kryeministri i Republikës së Maqedonisë, Zoran Zaev, Avokati i Popullit, Ixhet Memeti dhe drejtoresha ekzekutive e Komitetit të Helsinkit për të drejtat e njeriut...

Revizioni futet në zyrat e Lëvizjes Besa (Video)

Ekipe të Entit Shtetëror për Revizion hënën kanë qëndruar në zyrat e Lëvizjes Besa për të bë revizionin e punës financiar të këtij subjekti,...

Uragani BDI-Çair përkrah Visar Gamiut tmeron Zekën e BESËS

Një foto e madhe me përkrahës për Visar Ganiun në Çair ka dridhur këmbët Zekës së BESËS. Siç shihet Visari ka tepër mbështes edhe...
- Reklama -

SHOWBIZ

SPORT

STILI

Kuzhina

Ëmbëlsirë shumë e shijshme me arra dhe lajthi!

Përbërësit: – 10 vezë, – 150 gr gjalpë, – 160 gr sheqer, – 120 gr arra, – 80 gr çokollatë, – Pak kanellë. Për fill: – 10 të verdhë të vezëve, – 10...